Ana sayfa Bilgisayarlar 150 – 200 Tl’ye En İyi Oyuncu Klavyeleri

150 – 200 Tl’ye En İyi Oyuncu Klavyeleri

150 – 200 tl ye En İyi Oyuncu Klavyeleri

Merhabalar. Bu listede sizler için piyasadan 150 ila 200 tl civarına alabileceğiniz bazı oyuncu klavyelerini sıraladık. Daha fazla teknolojik ürün sıralamalarını görmek için Ana Sayfaya gidebilirsiniz.
Faydalı olması dileğiyle…

1-  Rampage MITHRIL PRO KB-RX8

Bilgisayar dünyasında birçok ürünle karşımıza çıkan Everest Rampage, yine güzel bir oyuncu klavyesi ile listemizde. “MITHRIL PRO” olak geçen bu klavyede güzel ve değişken led aydınlatma yer almakta. Aynı zamanda keskin hatlara sahip, metal, dayanıklı bir klavyedir. Hybrid Switch tuşları oyunlarınız da size ayrı bir kullanım keyfi katacaktır.  Klavyenin en büyük avantajlarından birisi de, bilek destek pedi ile birlikte gelmesi. Kolay şekilde çıkartılıp takılan bu bilek desteği sayesinde, elleriniz uzun süreli  klavye kullanımlarınızda bileklerinizi ağrıtmayacaktır.

150 - 200 tl ye alınabilecek en iyi oyuncu klavyeleri


2-  Gamemax GM-X560QU

Mekanik switchlere sahip olan Gamemax GM-X560QU oyunlardaki tuş basımlarınızda çok güzel hissiyat sunar. Alüminyum gövdeye sahip bu klavye, güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. 13 farklı aydınlatma efektiyle karanlıkta adeta bir görsel şölen ortaya çıkartıyor.

150 - 200 tl ye alınabilecek en iyi oyuncu klavyeleri


3-  Rampage KB-R04

Metal bir kasaya sahip dayanıklı ve kuvvetli bir klavye. Standart oyuncu klavyelerinin tasarımından bir tık daha farklı bir tasarıma sahip. Gökküşağı renklerinde zemin aydınlatmasına sahip led ışıkları sayesinde karanlık ortamlarda oyun zevkinizi aralıksız sürdürebilirsiniz. Tasarımda elleri yormayacak bir dizayna sahip olan bu klavye uzun süreli kullanımlarınızda bileklerinizi daha rahat ettirecektir.

150 tl ye alınabilecek en iyi oyuncu klavyelerii


4-  SGK-3040-KKMF1-TU

Başarılı bir ışıklandırma dizaynına sahip RGB özelliği olan SGK-3040-KKMF1-TU sağlam bir mekanik hissiyatı sunar. Kolay ayarlanabilir tuş kombinasyonları ve Breathing, wave, scan gibi ışıklandırma modları ile görsel şölen meydana getirir. Bu klavyenin en büyük özelliklerinden birisi de su geçirmezlik özelliğidir.

150 -200 tl ye alınabilecek oyuncu klavyeleri


5-  Rampage Macromy KB-R33

RGB aydınlatmalı ve lazer baskılı özel tuşları karanlık ortamlarda çok hoş bir görüntü sunar. Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olan Macromy’nin en büyük özelliklerinden birisi sese duyarlılığıdır. Yani klavyenizin yanında konuştuğunuz zaman klavye birden sesi algılayarak, ses kısılana kadar ledlerini yanık tutar. Aynı zamanda tuşlara bastığınızda çıkan o tuş sesleri de klavyenin ledlerini harekete geçirebilir…

İlginizi Çekebilir:  400tl - 500tl Ye Alınabilecek En iyi Monitörler

150 200 tl civarına alınabilecek en iyi oyuncu klavyeleri


6-  Rampage KB-R11

Slayer olarak adlandırılan bu klavyeye Slayer özel yazılımı sayesinde 16 milyon renk aralığından istediğiniz rengi atayabiliyorsunuz. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş olan bu klavye, gayet dayanıklı bir yapıya sahip. 6 adet sol tarafta bulunan ayarlanabilir makro tuşlara istediğiniz fonksiyonu ayarlayabilirsiniz. Bilek desteği sayesinde uzun kullanımlarda elleriniz yorulmadan oyunlarınızı ve işlerinizi devam ettirebilirsiniz.

150 200 tl ye alınabilecek en iyi oyuncu klavyeleri 1 e1547725007639 - 150 - 200 Tl'ye En İyi Oyuncu Klavyeleri

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yorum yazarı
mert.s Son yorum yazarı
  Bildirim Al  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mert.s
Ziyaretçi
mert.s

Klavyeler çok ii de fiyatlar beni aşıyor..