Ana sayfa Teknoloji 2020 Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi

2020 Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi

Bose SoundLink Revolve+

soundlink revolve plus colours 300x293 - 2020 Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi

Hoparlör üretiminde lider olan ve akla ilk gelen firmalardan biri olan Bose, üst seviye bluetooth hoparlör olan SoundLink Revolve+ 360 derecelik ses açısı ile mükemmel bir ses deneyimi sunuyor. Görünüm bakımından gayet şık olmasının yanında taşınabilirlik açısından da beğenileri topluyor. Siyah ve gümüş renk ile Bose üretim bandından çıkan bu hoparlörü alinabilirler.com ailesi olarak çok beğendik.

Ultimate Ears BOOM 3

all colours 300x169 - 2020 Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi

Bahsetmeden önce grup özelliği sayesinde iki tanesi ile çok mutlu bir hayat yaşadığımı söyleyebilirim.  Suya, toza ve darbelere karşı dayanıklı dış silikon yapısı sayesinde düşmelerden ve havuz yüzeyinde yüzer kullanımdan etkilenmiyor. 30 dakika boyunca suyun altında kalabilen bu hoparlör, suya bırakıldığında su yüzeyinde kalıyor. Yani sizin su altında 30 dakika tutabilmek için özel çaba sarfetmeniz lazım. Tek şarj ile 15 saate kadar müzik dinleme imkanı sunuyor. Grup dinleme özelliği sayesinde çoklu boom bağlanmasına izin veriyor. Logitech firmasının alt markalarından biri olması sebebi ile güvenilirliğini sorgulamadan gözü kapalı bir şekilde tercih edilebilecek bir marka.

Anker Soundcore Flare

51zPM7AMz9L. SL500 AC SS350  300x300 - 2020 Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi

Diğer tavsiyelerimize göre biraz daha uygun fiyatlı olan bu hoparlör tavsiyemizde tabiki suya ve toza karşı dayanıklı durumda. Üzerinde led göstergeler sayesinde kolay kullanım sunmaktadır. Mobil uygulaması olan ve bu mobil uygulama sayesinde kullanımı biraz daha kolaylaşan bu hoparlör bizim de beğenimizi toplayan hoparlörlerden biri olduğunu tekrar hatırlatalım.

Diğer tavsiyelerimiz ve incelemelerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizi takipte kalarak incelemelerizden haberdar olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir:  Popüler Akıllı Saat Çeşitleri

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Bildirim Al  
Bildir