Ana sayfa kamera 2020 Fiyat Performans Ürünü Kamera Tavsiyesi

2020 Fiyat Performans Ürünü Kamera Tavsiyesi

Canon Powershot G7 X

cn 1066c001 6 300x300 - 2020 Fiyat Performans Ürünü Kamera Tavsiyesi

Youtube ya da bloğunuz için çekeceğiniz videolarda yıllarca size yardımcı olacak en iyi Vlog kameralarından biri diyebiliri. Hala bir çok fenomen youtuber tarafından kullanılmakta olan bu vlog kamerası alinabilirler.com ailesi olarak bizimde tavsiye ettiğimiz cihazlardan biridir. Özelliklerini saymakla bitiremeyeceğimiz vlog kameralarında detaya girmeyeceğiz tabi ki. Sizi teknik detaya boğarak kamera özelliklerine boğmak istemeyiz. Bütçe bakımından bütçenizi zorlamayacak olması ve yüksek çözünürlüklü vloglar çekebileceğiniz bu nacizane kamera tam bir fiyat performans biri diyebilirim.

Sony a7R II Vlogger Kamerası

2014 01 30 171829 DSC 6261 300x200 - 2020 Fiyat Performans Ürünü Kamera Tavsiyesi

Dayanıklılık bakımından muadillerine göre oldukça üstün bir kamera diyebiliriz. Denklanşöürü 500.000 döngü verebilecek kadar test edildiğini öğrendiğinizde ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Teknik özelliklere girip sizi boğmak istemesekde ilgimizi çekecek ve farklılık yaratacak bir kaç özelliğinden bahsetmek gerekir. Şaşırtıcı derecede yüksek ISO duyarlılığı ve 4 k video desteği bizi cezbetti. Batarya bakımından da oldukça uzun şarj ömrü sunması da bir avantaj. Fiyat bakımından diğer önerilerimize göre biraz yüksek bir cihaz olsa da profosyonel olmak için gereken bir cihaz diyebilirim.

Sony a6500 Vlogger Kamerası

dims 300x200 - 2020 Fiyat Performans Ürünü Kamera Tavsiyesi

Piyasadaki en iyi dijital kameralardan biridir. 6K çözünürlüğe kadar fotoğraf çekebilmesi kamera kalitesini gösteriyor aslında. Ayrıca 4K çözünürlükte video çekimi yapabiliyor. yaklaşık yarım saate kadar video çekebiliyor.  İyi bir görüntü elde etmek için her imkanı sunan bu kamera sabitleme özelliği sayesinde yüksek kalite fotoğraflar çekmenize imkan sağlıyor. Dokunmatik ekran, otomatik odaklama gibi özellikleri kullanım rahatlığı sağlamakta. Ayrıca vlog çekimlerinde otomatik odaklama ve dokunmatik ekran büyük kolaylık sağlayacaktır.

Diğer tavsiyelerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  500 TL 1000 TL Ye Alınabilecek Fotoğraf Makineleri

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Bildirim Al  
Bildir