Ana sayfa Kulaklık 2020 Kulaklık Tavsiyesi Sizlerle

2020 Kulaklık Tavsiyesi Sizlerle

Xiaomi Piston Fresh Edition

Xiaomi Mi Piston Basic Fresh Edition Kulakici Mikrofonlu Kulaklik resim 502 300x300 - 2020 Kulaklık Tavsiyesi Sizlerle

Uygun fiyatlı ve fiyatının kat be kat üzerinde ses kalitesine sahip kulak içi bir kulaklık. Dolaşmayan kablosu ve geniş renk yelpazesi ile zevkinize göre bir seçeneği çeşitleri arasından bulmanıza yardımcı oluyor. Diğer silikonlu kulaklıklarda karşılaşana kulak acıtma ve kulaktan düşme sorunu ile karşılaşılmasını özel yapısı sayesinde engelleyen bu kulaklık bizi kendine hayran bıraktı diyebiliriz. Ama profosyonel bir ürün istiyor iseniz bu giriş seviyesi bir ürün, alinabilirler.com ailesi olarak tavsiyesi ettiğimiz diğer ürünlere bakmanızı öneririz.

JBL T500 kablolu

9973461549106 300x300 - 2020 Kulaklık Tavsiyesi Sizlerle

Daha kutusu ile bile ilgi çeken bir kulaklık diyebilirim. İçinden klasik eşyalar çıksada kutu tasarımı gerçekten çok hoş. 148 g ağırlığı bulunan bu kulaklık kimlerine göre ağır gelse de diğer kulaklıklara nazaran bana oldukça hafif geldi. 120 cm kabloya sahiip kulaklığın kablosu ne kısa ne uzun diyebileceğimiz bir uzunlukta. Kablo uzunluğunun oranı sayesinde hem kısa kablo sorunu hemde uzu kablodan kaynaklanan karmaşa olmadan kullanım imkanı sağlamaktadır

Tavsiye ettiğimiz kulaklıkla düşük ve yüksek bütçe şeklinde farklı bütçe tiplerine hitap etmekmektedir. Ama aralarında bir tanesi var ki beni gerçekten cezbettiği için listeye ekledim.

Huawei FreeBuds Lite inceleme

61r6cVbZwkL. AC SX466  262x300 - 2020 Kulaklık Tavsiyesi Sizlerle

Uzun şarj ömrü ve ergonomik tasarımı nedeniyle hem rahat hem uzun süreli kullanım sunmakta. Beni en çok cezbeden yanı ses kalitesi. Kulaklığın kullanılan cihaz bağlantısı da gayet stabil ve kopma yaşatmıyor kısaca bu kulaklığı anlatmak imkansız. Elinize aldığınız andan itibaren verdiği sağlamlık hissi kullanılan malzemenin kalitesini  ortaya koyuyor diyebiliriz.

Tavsiye ettiğimiz kulaklklar piyasanın en iyisi demiyoruz. Piyasada fiyatınının hakkını hatta fazlasını veren ürünlerdir. Tabi kulaklık tarzı da bir çok şey gibi kişiden kişiye değişmektedir. Ama siz değerli takipçilerimizin bizim zevkimize güvendiğini düşünür isek memnun kalacağınızdan eminiz.

İlginizi Çekebilir:  2020 Tablet Tavsiyeleri

Diğer tavsiye ve incelemelerimiz için tıklayınız.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Bildirim Al  
Bildir