Ana sayfa Kız Çocuğuna 3 Yaşındaki Kız Çocuk İçin Alınabilecek Hediyeler

3 Yaşındaki Kız Çocuk İçin Alınabilecek Hediyeler

3 Yaşındaki Kız Çocuk İçin Alınabilecek Hediyeler

Bir kız çocuğa ne hediye alsam, diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. 3 yaşındaki bir kız çocuğu için alınabilecek en güzel hediyelerin bazılarını bu sayfada sizler için sıraladık. Kız çocukları için alınabilecek daha fazla hediyeler hakkında sıralamaları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

1-  Lego

Kız çocuk olsun, erkek çocuk olsun lego her zaman güzel bir hediye olmuştur. Legolar hem çocukların fiziksel gelişimlerinde, hem de zihinsel gelişimlerinde fayda sağlar. Farklı şekillerde birçok lego oyuncak mevcuttur. 3 yaşındaki bir kız çocuk için en uygunu kolay bir şekilde çıkartılıp takılan legolar olacaktır.

3 yaşındaki kız çocuk için alınabilecek güzel hediyeler

2-  Oyuncak Bebek

Kızların her zaman sevebileceği ve oynamaktan mutluluk duyuğu oyuncaklardan birisi bebeklerdir. Güzel bir oyuncak bebek 3 yaşındaki bir kız çocuğuna alınabilecek en sevindirici hediyelerden birisidir. İsterseniz oyuncak bir bebek yerine küçük barbie tarzı kız oyuncakları da tercih edebilirsiniz. Yine de oyuncak bir bebek 3 yaşlarındaki bir kız çocuk için daha uygun olacaktır.

3 yaşındaki kız çocuğa alınabilecek hediyeler1 1024x682 - 3 Yaşındaki Kız Çocuk İçin Alınabilecek Hediyeler

3-  Bisiklet

3 yaşındaki bir kız çocuğa alınabilecek en sevindirici hediyelerden birisi de bisiklettir. Bir kız çocuğu için isterseniz 4 tekerlekli küçük bir bisiklet alabilir, isterseniz de 3 tekerlekli bir bisiklet tercih edebilirsiniz.

3 yaşındaki kız çocuğa ne hediye alınabilir

4-  Oyuncak Yazı Tahtası

3 yaşlarındaki çocuklar yazıp karalamktan çok hoşlanır. Kız olsun erkek olsun çocuklar için çok güzel bir hediye olacaktır. isterseniz beyaz bir yazı tahtası, isterseniz de mıknatısla yazılıp silinen tablet boyutundaki çocuk tahtaları tercih edebilirsiniz.

3 yaşlarındaki kız çocuğa alınabilecek en iyi hediyeler

5-  Boyama Defteri ve Boya Kalemleri

3 Yaşlarında bir kız çocuğa hitap edecek en güzel hediyelerden birisi de boyama setleridir. Bir boya defteri, ya da boyama kitabı ve yanına da boya kalemleri almanız, bir kız çocuğunu mutlu etmeye yetecek güzel bir hediye olacaktır…

İlginizi Çekebilir:  12-15 Yaş Arası Kız Çocuğa Alınabilecek Hediyeler

3 yaşındaki kız çocuğa alınabilecek en iyi hediyeler 1024x780 - 3 Yaşındaki Kız Çocuk İçin Alınabilecek Hediyeler

6-  Oyuncak Doktor Seti

Hem oynayacağı, hem de oynarken öğreneceği bir hediye almaya ne dersiniz? Mesleklerin en güzellerinden doktorluğun bir oyuncak seti, 3 yaşındaki bir kız çocuğu için hem eğitici, hem de eğlenceli bir hediye olacaktır.

3 yaşındaki kız çocuğa alınabilecek güzel hediyeler

7-  Kaydırak

3 yaşındaki bir kız çocuk için alınabilecek büyük hediyelerden birisi de çocuk kaydırağı. İnternet üzerinden “çocuk kaydırakları” diye arattığınızda karşınıza çıkacaktır. 3 yaşındaki çocuklara uygun bir kaydırağı 200 – 300 tl civarına satın alabilirsiniz.

3 yaşındaki kız çocuğa alınabilecek hediyeler

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Bildirim Al  
Bildir