Ana sayfa Akıllı Saat AliExpress Saat Modelleri

AliExpress Saat Modelleri

AliExpress Saat Modelleri

 

AliExpress Saat modelleri oldukça satış rakamına sahip. Bu saat modelleri çoğu zaman sadece aksesuar olarak tercih ediliyor. Giydiğimiz kıyafetlerde kom binleri tamamlayan önemli parçalar diyebiliriz. İşte AliExpress tarafından sunulan saat markaları;

 

  • OCHSTIN Lüks Montre Homme

 

ochstin spor tasarim izle erkek saatler top marka luks montre homme saat erkekler otomatik iskelet izle 300x300 - AliExpress Saat Modelleri

Erkek saatleri arasında en şık modeller arasında yer alıyor. Erkek aksesuar modelleri arasında 5 farklı renk seçeneği ile bizleri karşılıyor. Spor saatler arasında en çok tercih edilen model bu olmaktadır.

 

  • Megir Chronograph Analog Quartz

 

61tA7GAwrgL. UL1028  300x300 - AliExpress Saat Modelleri

Erkek saatleri arasında en çok tercih edilen modeldir. Bu saat modelinin iki renk çeşidi bulunuyor. İş alanında da spor alanında da lüks saat modeli olarak tercih ediliyor. Bu saat modeli oldukça satılmaktadır.

 

  • Relojes LIGE Moda Sport Quartz

Relojes 2018 zle Erkekler LIGE Moda Spor Kuvars Saat Erkek Saatler Top Marka L ks I.jpg q50 300x300 - AliExpress Saat Modelleri

Ucuz ve kaliteli erkek saati arayanlar için en iddialı modellerden biridir. 8 adet renk seçeneği bulunuyor. Kargo 10-15 gün içerisinde teslim edilen bir ürün oluyor.

 

  • Sport S3 Fashion Smart Watch

Sport S3 Fashion Smart Watch 300x300 - AliExpress Saat Modelleri

Şık ve işlevsel bir kadın saati modelidir. Sıradan bir saatten çok akıllı saat kategorisinde bizleri karşılıyor. Hem verimli hem de moda olan bir saat çeşididir. Bu saat modelinin nabız ölçme gibi bazı özellikleri de mevcut olmaktadır. Küçük ve şık bir tasarım isteyenler için ideal bir seçenek.

 

  • USB Çakmak Saat

USB Çakmak Saat 300x300 - AliExpress Saat Modelleri

Genel olarak 10 gün İçerisinde teslim edilen bir saat modelidir. Alevsiz çakmak saat modeli ile oldukça dikkat çeken saat modeline ilgi oldukça büyük. Ucuz fiyatlar ile alınabilecek kullanışlı bir saat seçeneği diyebiliriz.

 

  • DOM Saat Modelleri

DOM Saat Modelleri 300x300 - AliExpress Saat Modelleri

Kadın saatleri arasında en kullanışlı saatlerden birisidir. Hem şık bir saat modeli hem de iddialı bir tasarıma sahip. AliExpress sitesinden alınabilecek kullanışlı bir saat çeşidi olmaktadır. Çeşitli renk seçeneği de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  AliExpress Ücretsiz Deneme Ürünleri

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Bildirim Al  
Bildir