Ana sayfa Akıllı Saat AliExpress Ücretsiz Deneme Ürünleri

AliExpress Ücretsiz Deneme Ürünleri

AliExpress Ücretsiz Deneme Ürünleri

 

AliExpress Sitesi üzerinden kullanıcılara ücretsiz deneme ürünleri gönderilmektedir. Bu deneme ürünlerinden yararlanmak için yapmanız gereken işlemler size oldukça basit.

 

İlk olarak ücretsiz deneme ürünü almak için başvuru yapmanız gerekiyor. Aslında bu işleyiş şöyle oluyor. Siz gibi başvuran insanların başvuruları arasından bir çekiliş yapılıyor. Eğer bu çekiliş sizlere çıkarsa sadece 001 USD ile o ürüne sahip oluyorsunuz. Bu durum aslında oldukça avantajlı bir şey olarak bizleri karşılıyor. Pek çok kişi bu konuda emin olamasa da yapılan araştırmalar sonucunda bu çekilişlerin hiçbir zararın olmadığı pek çok platformda tartışılmış ve netlik kazanmış durumdadır.

 

Freebies Başvurusu

 

AliExpress sitesine girdiğinizde karşınıza ana sayfada ücretsiz deneme ürünleri diye bir kategori bulunuyor. Bu kategoriye girerek istediğiniz ürünü seçmeniz mümkün. Üstelik bu kategoride yer alan deneme ürünleri sürekli olarak güncellenmektedir. Yani elbette işinize yarayacak bedava ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

Ürünü seçtikten sonra ilk olarak teslimat adresine giriyor ve karşınıza çıkan maddeleri kabul ederek onay vermeniz gerekiyor. Başvuru yapmak bu kadar kolay. Ancak daha sonra bedavalarım kategorisini takip ederek son durumu görüntüleyebilirsiniz.

 

Gerçekten Çıkıyor Mu?

 

Bu bedava ürünlerin gerçekten çıktığı kişiler ülkemizde mevcut. Elbette çoğu kişinin neden bedava ürün dağıttığı gibi soruları olabilir. Aslında bu bir çıkar ilişkisi olarak karşımıza geliyor. Firma size ücretsiz olarak bu deneme ürünlerini yolluyor ancak karşılığında yorum yazmanızı istiyor. Özetle sadece bedava ürün sonucunda sizler birtakım yazılar yazıyor ve satıcı firmayı takip etmiş oluyorsunuz.

 

Günümüzde bu yöntemle uygulayarak çeşitli hediyeler kazanmış pek çok kullanıcı bulunuyor. Yaptığımız incelemeler sonucunda bu durumun hiçbir tehlikeli yanı olmadığını söyleyebiliriz. Eğer şanslıysanız beğendiğiniz ürünü çok kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Aliexpress Siparişim Gelmedi

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Bildirim Al  
Bildir