Ana sayfa KASK EN İYİ MOTOR KASKLARI

EN İYİ MOTOR KASKLARI

Motor kaskı Neden Önemlidir?

Her yapılan aktivitenin kendisine mahsus olarak bulunmakta olan ekipmanları bulunmaktadır. Motosiklet kullanımı da belki de ekipman kullanılması en önemli aktivitelerin başında gelmektedir. Her sürücünün kullanması gereken ekipmanlar bulunmaktadır. Bu ekipmanlar özel pantolon, özel olarak üretilmiş bot, eldiven ve en önemlisi standartlar doğrultusunda üretilmiş bulunan kasklardır.

Motor Kaskları sürücünün Ne İşine yaramaktadır?

Kullanım amaçlarının başında koruma maksadı bulunmaktadır. Motosiklet kaskının önemini tecrübeli olanlar “motosiklet anahtarından daha önemli” olarak nitelendirmektedir. Motor kaskının kullanılması tabi ki insanları her şeyden koruyacak değildir. Bu kask insanların en önemli bölgesi olan kafayı ve boyun kısmını korumaktadır. Bu aletin yanında diğer ekipmanlarında kullanılması kazadaki zarar ihtimalini daha da aşağı çekecektir.

 

En İyi Motosiklet Kaskı Özellikleri

 

Free-M Nazi Kaskı: son zamanlarda tercih edilen bir kask modelidir. Kalite bakımından vasat olarak değerlendirilebilir.

1 - EN İYİ MOTOR KASKLARI

PREMIER MX / 3 BUTON: Tercih noktasında çok fazla tercih edilen bir kask değildir. Fiyatının yüksek olmasına rağmen içerisinde bulunan konforlu pet rahatsız edicidir.

2 300x300 - EN İYİ MOTOR KASKLARI

 

 

Vexo FS 901 Çeneden Açılır Kask:  Her yönü ile mükemmel tasarlanmış bir kasktır. Fiyatı normal olarak kabul edilebilir. Çok amaçlı kullanıma uygundur.

3 300x300 - EN İYİ MOTOR KASKLARI

 

SCHUBERTH C4 RESONANCE RED KASK: Son derece harika bir kas dış yapısı özel olarak üretilmiş bir kask İç dizaynı ve konforu oldukça harika. Fiyat olarak nerede ise bir motosiklet fiyatına yakın bir fiyatı bulunmaktadır. Alış veriş sitelerine bakıldığında stoklarda kalmamış bir üründür tercih edilmesi yüksek seviyededir.

 

4 300x300 - EN İYİ MOTOR KASKLARI

 

 

SHOEI X-SPIRIT 3 MARQUEZ 4 TC-6 KASK: Spor olarak kullanılabilen bir kask. Genel itibari ile spor motosiklet kullanıcıların tercih etmiş bulunduğu bir üründür. İç ve dış dizaynı oldukça sert darbeleri bertaraf edebilecek bir düzeydedir. Fiyat olarak 5 bin TL gibi fiyatlara satılmaktadır

İlginizi Çekebilir:  En Pahalı Motosikletler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Bildirim Al  
Bildir