Ana sayfa Notebook Monster Abra A5 Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

Monster Abra A5 Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

                04 A5 V15 medium 300x200 - Monster Abra A5 Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

Monster Abra A5 Neden Sizlere Tavsiyemiz?

Eğer oyun oynuyor yada grafik işlemciye dayalı işlemleri kullanıyor iseniz profosyonel bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Yansımasız mat ekrana sahip olan Monster Abra A5 sayesinde göz yorgunluğu olayı yaşamayacaksınız. alinabilirler.com olarak bizimde en beğendiğimiz özelliği bu yansımasız ekranı aslında. Bu özellik sayesinde bulunduğunuz ortamdaki ışık nedeni ile ekranı hareket ettirmenize gerek kalmayacak. Diğer özelliklerine de değindiğimiz yazımız sizler ile.

İşlemci Performansı

Intel Core i7-9750H işlemci kullanan bu notebook ile maksimum performans sunmakta. 9. nesil işlemci mimarisi sayesinde son teknoloji ürünü olarak gördüğümüz cihaz diyebiliriz. Intel® Quick Sync Video teknolojisi ile maksimum hızda grafik kalitesi sunan bu işlemci ile hızdan taviz vermeden sizlere hizmet vermekte.

Ekran Kartı Performansı

NVIDIA GeForce GTX 1650 ekran kartı performansı işlemci performansı ile birleşince sizlere en iyi şekilde hizmet edecektir. Bilinen en iyi ekran kartlarından biri olmasının yanında deyim yerindeyse oyunlar ve uygulamalar için süperşarj görevi görüyor diyebiliriz.

Bilinen Diğer Özellikler

Rgb 10 klavye serisi , 170 derecelik ekran görüntü hacmi ile bizim bir hayli ilgimizi çeken Monster Abra notebook diyebiliriz. Monster Abra A5  aynı anda 3 monitor bağlanmasına izin vermektedir. Bu sayede sadece oyunlarınızı değil grafik ve işlemci gücü gerektiren uygulamalarınızı parçalı ekran ve çoklu çalışma seçeneği sağlamaktadır.Wi-Fi 5 (802.11ac) kablosuz bağlantı tipi sayesinde kablolu bağlantı kullanırmışçasına kablosuz ile kablolu bağlantı arasındaki bağlantı pingini yaşamadan hızlıca internet erişimi sağlayabilirsiniz. Bizim muhteşem bulduğumuz bu notebook ilginiz çekmedi ise diğer notebook tavsiyelerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir:  Lenovo ThinkPad Tavsiyesi

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Bildirim Al  
Bildir